Boysi pripremili koreografiju protiv Osijeka: Znate li što se krije iza ova četiri slova?

kkž

Nogometaši Dinama domaćini su Osijeku u utakmici 11. kola SuperSport HNL-a.

27.10.2024. u 17:03

Sjajno prvo poluvrijeme odigrano je u režiji Dinama i Osijeka, sijevalo je na sve strane, a gosti trenutno vode 2:1. Modri su zasluženo poveli u 18. minuti pogotkom Marka Pjace, ali onda jeftino primili gol četiri minute kasnije nakon slobodnog udarca.

Totalni šok zbio se u 40. minuti nakon nonšalancije u Dinamovoj obrani i izgubljenoj lopti, pravu bombu zabio je upravo bivši junior zagrebačkog kluba, Roko Jurišić.

Između ta dva gola Dinamo je imao nekoliko velikih prilika, ali na vratima Osijeka briljira Marko Malenica i najzaslužniji je što rezultat na semaforu nije ponešto drugačiji.

EN, ZG

Podsjetimo, dan nakon što je Hajduk pobjedom protiv Lokomotive (2:1) povećao bodovnu prednost, a Rijeka remizirala s Varaždinom (1:1), na travnjaku aktualni prvak traži tri boda u nedjeljnoj utakmici koja donosi skok preko Rijeke na drugo mjesto i vraćanje zaostatka za Hajdukom na -4.

Nizozemac je želio pretući legendu Dinama i Hrvatske: 'Tražio ga je po tunelu'

Na početku utakmice su Bad Blue Boysi preko centralnog dijela sjeverne tribine podignuli veliku koreografiju s četiri slova (EN, ZG) i jednim simbolom. Objava je posvećena podgrupi Enemies, jednoj od najvažnijih na Sjeveru. Oni ovih dana slave obljetnicu.