Izvor slike: HNS
Peh

Izbornik Čačić ostao bez jedne od najvažnijih karika u momčadi

Strateg 'Vatrenih' odmah se čudo s hrvatskim reprezentativcem, a umjesto njega neće pozivati nove igrače

Vedran Ćorluka, branič nacionalne selekcije i moskovskog Lokomotiva, zbog ozljede stražnje lože, morao je otpasti s prvotnog popisa izbornika Čačića i neće konkurirati za nadolazeće utakmice s Ukrajinom i Estonijom.

Ozlijedio se u subotu, u ligaškom dvoboju svoje momčadi protiv gradskog rivala Spartaka iz Moskve, koji je završio bez pobjednika (1:1). Ćorluka je zatražio medicinsku pomoć već u 11. minuti susreta, no ostao je na terenu sve do poluvremena kada je ipak procijenjeno kako ne može nastaviti dvoboj.

Izbornik Čačić umjesto Ćorluke neće pozivati nove igrače.

Hrvatska, podsjetimo, u petak, 24. ožujka u 20.45 na Maksimiru igra kvalifikacijsku utakmicu protiv Ukrajine za odlazak na SP 2018. Četiri dana kasnije 'Vatrene' čeka prijateljski ogled na gostovanju kod Estonije.